Kariera

Jesteśmy nowoczesnym przedsiębiorstwem, wyznaczającym najwyższe standardy w branży budowlanej. Od kilkunastu lat na rynku polskim oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie budownictwa przemysłowego, obejmujące cały proces inwestycyjny - od koncepcji, poprzez projekt, aż do oddania obiektu pod klucz.

  

Generalny Wykonawca Inwestycji Budowlanych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby ambitnej, z dużym potencjałem do wsparcia  działu ofertowania w codziennych obowiązkach:

 

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA – KOSZTORYSANT (BUDOWNICTWO PRZEMYSŁOWE) 

Miejsce pracy: Poznań, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki) 

 

Zadania:

 • Analiza dokumentacji przetargowej
 • Udział w przygotowaniu kosztorysów i dokumentacji ofertowej
 • Optymalizacja rozwiązań konstrukcyjno – budowlanych
 • Udział w negocjacjach i ustaleniach z klientem
 • Prowadzenie korespondencji w sprawach związanych z przygotowaniem ofert
 • Pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców
 • Współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen

 

Wymagania:

 • Biegła obsługa komputera w środowisku CAD
 • Znajomość rysunku technicznego
 • Wykształcenie wyższe, kierunek: budownictwo
 • Znajomość zasad kosztorysowania, prawa budowlanego
 • Zdolności analitycznego myślenia
 • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
 • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość, samodzielność
 • Znajomość pakietu Office (Word, Excel)
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym mile widziane
 • Prawo jazdy kat. B

 

Oferujemy:

 • Pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Uczestnictwo przy realizacji ciekawych i niebanalnych projektów
 • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
 • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
 • Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji

  

zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@depenbrock.pl

 

 

Klauzula informacyjna

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informuję, że:

 1.  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp. k.   z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Platynowej 5, zwana dalej: Administratorem; Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
 2.  Z Administratorem można się skontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: Platynowa 5, 62-052 Komorniki, lub poprzez e-mail:info@depenbrock.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach związanych z zawarciem i realizacją umowy i będą udostępniane w w/w zakresie innym odbiorcom upoważnionym z mocy prawa oraz na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych.
 4. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art.6 ust.1 pkt a/b/c/f ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r., Prawo pracy, oraz inne obowiązujące w tym zakresie akty prawne. Dotycz to m.in. danych osobowych: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jeżeli w zgłoszeniu rekrutacyjnym zostaną nam przekazane dodatkowe dane osobowe ponad te wskazane w przepisach prawa (np. nr telefonu, adres email, wizerunek, hobby, zainteresowania, stopień znajomości języków etc.), wówczas przetwarzamy takie dane osobowe w oparciu o Pani/Pana zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Taką zgodę wyraża Pani/Pan wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne za pośrednictwem np. portalu Pracuj.pl, pocztą elektroniczną lub tradycyjną. W przypadkach gdy zbieramy dane osobowe na podstawie Pani/Pana zgody, podanie danych osobowych jest dobrowolne.
 5. Okres przetwarzanych danych osobowych:
  1. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji oraz przez 6 miesięcy po jej zakończeniu dla celów weryfikacji poprawności procesu rekrutacyjnego lub gdyby z jakichkolwiek powodów administrator musiał powtórzyć proces rekrutacji. 
  2. Jeżeli Pani/Pan wyraża chęć, abyśmy zachowali CV w naszej bazie, proszę umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Depenbrock Polska danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji". W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem info@depenbrock.pl
 6. Posiadane dane nie będą przekazywane do odbiorców w państwie trzecim.
 7. Posiada Pani/Pan prawo do:
  1. żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  2. niesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
  3. przenoszenia danych,
  4. wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  5. cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 8. 8. Podanie danych jest niezbędne do zawarcia umowy, w przypadku niepodania danych niemożliwe jest zawarcie umowy.
 9. 9. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 10. 10. Dane gromadzone w wyniku działania monitoringu wizyjnego mają na celu wyłącznie zwiększenie bezpieczeństwa, wykrywania zachowań szkodzących firmie lub narażających ja na straty i nie zostaną wykorzystane w żadnym innym celu. Monitoringiem objęte są wyłącznie miejsca publiczne oraz otoczenie budynku firmy. Dane usuwane są automatycznie w okresie 14 dni od momentu rejestracji. 

 

Depenbrock Polska Sp. z o.o. Sp.k

 

 

Zapraszamy do rekrutacji